RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x

Často kladené otázky

1. AKÁ JE DOBA DORUČENIA?

Doručenie objednávok môže trvať od 1 do 4 pracovných dní (okrem víkendov a sviatkov), v závislosti od vašej krajiny. Spracovanie objednávky pozostáva z vyzdvihnutia, zabalenia a pripravenia objednávky na doručenie. Keď už raz kuriér vyzdvihne objednávku a doručí ju na vašu adresu, považuje sa za “dodanú”. Prosím uistite sa, že v časoch medzi 09:00 a 18:00 bude môcť niekto prevziať vašu objednávku.


2. AKÉ SÚ SPÔSOBY PLATBY?

Ponúkame bezpečnú platbu – platba na dobierku – platíte len po obdržaní svojej objednávky, žiadne platby alebo transakcie vopred.


3. MÔŽEM OBJEDNÁVKU ZRUŠIŤ ALEBO ZMENIŤ?

Nie, keď si už raz objednáte, nie sme schopní vašu objednávku zrušiť, alebo ju akokoľvek zmeniť. Prosím, predtým ako dokončíte svoju objednávku sa uistite, že sú všetky informácie správne. 


4. PONÚKATE NEJAKÉ ZĽAVY ALEBO PROMO?

Áno, ponúkame zľavy a špeciálne promo. Najlepší spôsob, ako o nich zostať informovaný, je sledovať nás na Facebooku a kontrolovať našu webovú stránku.5. ČO MÁM ROBIŤ AK MI MOJA OBJEDNÁVKA PRÍDE POŠKODENÁ?

Prosím, kontaktuje Zákaznícku službu a požiadajte ich o ďalšiu asistenciu. Akákoľvek položka (položky), ktorá príde poškodená, musí by nahlásená do 2 dní od doručenia. Požiadame vás o fotky za účelom podania nároku na náhradu škody. Príklad: fotka poškodenej položky (položiek).


6. ČO MÁM ROBIŤ, AK MI V MOJEJ OBJEDNÁVKE CHÝBA NEJAKÁ POLOŽKA?

Prosím, kontaktujte Zákaznícku službu a požiadajte ich o ďalšiu asistenciu. Akákoľvek chýbajúca položka (položky) musí byť nahlásená do 2 dní od doručenia.


7.  AKO ZÍSKAM DOVOZ ZDARMA?

Dovoz zdarma získate pri akejkoľvek objednávke s celkovým množstvom 2 alebo viac kusov produktu.