RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Zásobník na rýchle rozmrazovanie mrazených potravín
-50%

Ponechanie jedla na pulte po celý deň môže byť pre vaše zdravie nebezpečné a jeho nalievanie do mikrovlnnej rúry ho môže nechať gumovité a žuvacie! Teraz môžete bezpečne roztopiť večer, bez toho aby ste museli celý deň sedieť alebo používať mikrovlnku.

  Zásobník na rýchle rozmrazovanie mrazených potravín   umožňuje rýchlo a prirodzene rozmraziť mrazené mäso a jedlo. to je   perfektný   na rozmrazenie mäsa za pár minút a na rozmrazovanie menších potravín, ako sú hamburgery, klobásy, krevety a slanina, je ešte rýchlejšie!

Táto prémiová kvalita, nelepivá hliníková, rozmrazovacia podnos pre mrazené potraviny je navrhnutá a skonštruovaná tak, aby rozmrazovala zmrazené potraviny rýchlo a čisto, čo znamená,   ŽIADNE VIAC! Teraz môžeš   trávte viac času varením a menej času čistením.

Materiál v tejto rozmrazovacej miske je určený na odvádzanie chladu z jedla, aby sa urýchlila doba rozmrazovania. Je bez 100% PFOA a neobsahuje žiadne ďalšie škodlivé chemikálie!

toto   Zásobník na rýchle rozmrazovanie   je ideálny pre všetky druhy mäsa a mrazených predmetov.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Zásobník na rýchle rozmrazovanie mrazených potravín

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty