RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Sušič ovocia a zeleniny
-50%
  • Elektrický dehydratátor: Viacvrstvový elektrický dehydratátor potravín, ktorý môže sušiť rôzne druhy potravín. Produkuje výživné jedlo s veľmi jednoduchou prípravou. S týmto konzervátorom potravín sa nebude kaziť žiadne jedlo a plytvať.
  • Ľahký prístup a ovládanie: Postavený s ľahko použiteľným jedným ovládacím tlačidlom. Vyberte si dehydratáciu jediným kliknutím. Má systém regulácie teploty s maximálnou teplotou 180 ° F.
  • Vyberateľné podnosy: Dodáva sa s 5 odnímateľnými podnosmi na potraviny. Tieto podnosy sa môžu tiež použiť na sušenie potravín bez použitia dehydratátora. Pretože sú tácky odnímateľné, veľmi ľahko sa čistia vrátane dehydratačného stroja.
  • Konzervácia potravín: Tento dehydratátor používa reguláciu teploty na konzerváciu potravín. Môže dehydrovať a konzervovať mäso. Tiež výrobca organických zdravých občerstvení dehydratáciou ovocia, zeleniny a zemiakových alebo kale chipsov atď.
  • Tepelná cirkulácia: Účinne suší jedlo odstránením obsahu vlhkosti, zmrašťovaním potravín, ale stále si zachováva 97% vitamínov a minerálov.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Sušič ovocia a zeleniny

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty

Štítky: ovocie, zelenina, sušička, dehydratátor, konzervátor, suchý, mäso