RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Krájač hrozna
-50%

Jednoduché a pohodlné použitie, náš šikovný malý rezač hrozna   je krájač zeleniny a ovocia, o ktorom ste nikdy nevedeli, že ho potrebujete! Ľahko, najužitočnejší a najužitočnejší kuchynský robot, o ktorý by ste sa mohli opýtať! Teraz môžete urobiť každodennú prácu s krájaním, sekaním a krájaním drobného ovocia a zeleniny najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, aký v kuchyni robíte celý deň!

Každý kus ovocia alebo zeleniny je rovnomerne rezaný a dokonale tvarovaný! Už žiadne ťažkosti s nožmi, ktoré sa snažia krájať a kocky tých pekných, bezchybných a dokonale dokonalých kúskov ovocia a zeleniny, aby zapôsobili na hostí večere.   Urobte úlohu rezania a sekania rýchlo, ľahko a príjemne!

  ergonomický dizajn   zaručuje správne uchopenie a ľahké použitie. Zúbkované čepele rezajú ovocie a zeleninu v priebehu niekoľkých sekúnd a mäkký, protišmykový piest zaisťuje, že vaša ruka drží pohodlné uchopenie. Ľahko sa čistí a skladuje   Krájač hrozna   je určite vaším obľúbeným kuchynským doplnkom v žiadnom momente!

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Krájač hrozna

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty