RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Infračervený gril
-50%

Všetkým sa páči ten pekný a šťavnatý steak alebo sladká a chrumkavá zelenina na horúcom grile s niekoľkými priateľmi a rodinou. A teraz si to všetko môžete užiť bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov.


Vďaka svojej vysokej teplote sa infračervené mriežky varia veľmi rýchlo. A pre niektoré druhy grilovania sa to stáva presne to, čo chcete. Interiérový gril má mnoho ďalších výhod:


Je to zdravšie


Skutočnosť, že vnútorné grilovanie znižuje aj množstvo oleja alebo tuku, ktoré musíte použiť na namazanie „panvice“ alebo grilovacej platne. Stačí si dať trochu rastlinného oleja na zloženú papierovú utierku a pred zohriatím stačí utrieť grilovaciu dosku.


Čistenie je ľahké


Grilovú platňu alebo varnú plochu môžete odstrániť kvôli ľahkému čisteniu a grilovaciu platňu môžete vložiť do umývačky riadu.


Všetko chutí úžasne na vnútornom grile


Nie je nič ako pekne grilované kuracie prsia alebo steaky. Podobne ako pri vonkajšom grile, na vašom mäse získate pekné grilovacie známky a vegetariáni z vnútorného grilu. Ak to vyzerá dobre, chutí dobre, nie?Táto vnútorná infračervená mriežka vytvára o 80% menej dymu ako iné vnútorné elektrické mriežky. Infračervené teplo je nasmerované iba na povrch mriežky a chladiaci tanier zachytáva mastnotu a oleje skôr, ako dostanú šancu na dym.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Infračervený gril

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty

Štítky: infračervené, vnútorné, bezdymové, chutné, steaky, gril