RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Otvárač na jar a fľaše
-50%

Už nikdy nebudete potrebovať niekoho iného, aby vám pomohol znovu otvoriť jar!

Toto inovatívne,   Otvárač na jar a fľaše   je   perfektné kuchynské náradie pre seniorov alebo kohokoľvek, kto trpí artritickými rukami.   Toto otváracie zariadenie Jar & Bottle otvárač, ktorý sa vyznačuje štyrmi integrovanými veľkosťami, sa dá použiť na otváranie čohokoľvek, od ťažko uchopiteľných uzáverov na sódy, až po veľké, ťažkopádne viečka nakladacej nádoby.

Otvárač Jar & Bottle, navrhnutý tak, aby bol odolný, ľahko použiteľný a ľahko sa čistil, je tiež ideálnym darčekom pre priateľov alebo členov rodiny! Môžete si byť istí, že ocenia vašu premýšľavosť a premýšľajú o vás zakaždým, keď budú   ľahko uvoľniť   veko na jedenkrát   „nemožné otvoriť“
  jar!

Ako použiť?   Rozhodnite sa, ktorý rozchod je priľnavosť kružnice správnej veľkosti pre veľkosť veka nádoby. Uchopte krúžok okolo veka a stlačte ho, potom ho otočte a otočte, aby ste rozbili tesnenie z výroby a veko odložte. Je to také ľahké!

  • ZNÍŽENIE ARTHRITIS PAIN-   Náš otvárač na jar a fľaše bol vytvorený tak, aby bol perfektným otváračom na konzervy. Ergonomický dizajn pomáha znižovať namáhanie a namáhanie bolestivých kĺbov, takže môžete ľahko a rýchlo otvoriť fľaše a poháre s uzávermi a viečkami.
  • OTVORENÉ ŤAŽKÉ JARY S JEDNODUCHÝM   Štyri veľkosti kruhových otvorov poskytujú bezpečné uchopenie pre širšiu škálu kontajnerov.
  • POHODLNÉ A JEDNODUCHÉ POUŽITIE -   Naše otvárače pohárov sú vytvorené s funkčným dizajnom, najmä pre artritické ruky alebo seniorov, ktorí majú problémy s otváraním fliaš alebo pohárov. Preto majú ergonomický, ľahko použiteľný dizajn, vyrobený pre ruky, ktoré nemajú silnú priľnavosť.
  • VŠEOBECNÉ, KOMPAKTNÉ A SVETELNÉ -   Jednoznačne najlepší otvárač pohárov! Ľahký a dostatočne malý na to, aby sa zmestil do dlane, otvárač Jar & Bottle je perfektný kuchynský riad, ale môže sa vám hodiť aj počas kempingu alebo cestovania v RV.
  • SLIPS NEATLY V NÁVRHU CUTERY, KTORÉ SA NEPOUŽÍVAJÚ - Tento otvárač na gumové poháre zaberá veľmi málo miesta a silikónové obloženie sa ľahko čistí!

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Otvárač na jar a fľaše

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty