RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Originálne rukavice na umývanie riadu
-50%

Inovatívny dizajn týchto rukavíc na umývanie riadu   Vďaka nim sú super ľahko použiteľné a čisté. Tieto pohodlné silikónové rukavice na čistenie   vstavané kefy na umývanie riadu,   priamo v dlaniach ... LITERÁLNE!


Na rozdiel od typických gumových rukavíc, ktoré majú tendenciu byť menej kvalitné a môžu sa ľahko roztrhnúť a roztrhať, sú tieto magické rukavice vyrobené tak, aby vydržali. Mäkký, ale pevný a vysoko flexibilný   Kúzelné umývacie rukavice   sú ideálne na čistenie vašej kuchyne, koberca, vane, auta, dokonca aj vášho domáceho maznáčika! Tieto mäkké, umývacie rukavice sú vyrobené z vysoko kvalitného a ekologického potravinárskeho silikónu a ich čistenie je hračka.


Na čistenie jednoducho opláchnite vodou alebo ich pretekajte umývačkou riadu. Tak tvrdé, môžu byť dokonca sterilizované vriacou vodou. Tieto rukavice sú omnoho čistejšie ako stará kefka na čistenie, sú odolné proti baktériám, plesniam a plesniam. Sú perfektnou náhradou za štetinu so štetinami v starom štýle, ak chcete zlepšiť hygienu vašej kuchyne!

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Originálne rukavice na umývanie riadu

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty