RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Ručná sekačka
-50%
  • EFEKTÍVNA PREVÁDZKA A ŽIADNE CIEĽOVÉ CELKY! Toto malé vreckové zariadenie je najvýkonnejším krájačom a krájačom kuchyne, aký ste kedy použili. Potiahnite za šnúru a mechanizmus pružiny s vysokým napätím spôsobí, že sa päť zakrivených čepelí z nehrdzavejúcej ocele rýchlo otáča, aby v priebehu niekoľkých sekúnd zalomili ovocie, šalát, bylinky, mäso, orechy, ľad a dokonca aj zeleninu (cibuľa, mrkva, zemiaky atď.). Odborne nasekajte čepele, potom miešajte s lopatkami na domáce omáčky z paradajkových cestovín, hýbajte hranolky, salsu a guacamole.
  • CHOP, STIR, SHRED, CHURN A PUREE. Potiahnite za držadlo, ktoré sa ľahko uchopí, a nasekajte čoraz jemnejšie kúsky: 3 - 4 krát, aby sa špirálovo ostré čepele roztočili na hrubé kocky (polievky s hustou hlavou), 5 až 10 krát v prípade stredne veľkých kusov (napríklad domáci šalát), 10 - 20-krát pre veľmi jemné kúsky / plátky (myslím chutné pesto) alebo 20+-krát pre hladké tekuté pyré, ideálne pre smoothies a domáce detskú stravu počas odstavenia. Ideálne pre domácich kuchárov a ninjov v kuchyni.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Ručná sekačka

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty