RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Stroj Margarita
-50%

Len jeden dúšok zo zamrznutej margarity alebo drveného nápoja a môžete byť okamžite prepravení späť do leta. Ach áno, nekonečné slnečné žiarenie, morské vánky a zvodné tmavo modré vody.


Teraz si môžete tento pocit spomenúť kedykoľvek chcete. Dajte si drink kedykoľvek v roku bez toho, aby ste sa vyťažili ísť do svojej obľúbenej reštaurácie. Ak ešte nemáte výrobcu margarity, oh, chlapče! Veľa vám chýba! S Erve úžasné koktaily s chuťou a bohatstvom sami alebo s priateľmi!


  • Vytvorte akúkoľvek kombináciu mrazených nápojov vrátane margarit, daiquiris a pina coladas
  • Stačí si vytvoriť zväčšenú kokteilovú zmes a vysypať ju, doplniť ju vrecom kociek ľadu a zapnúť ju, po 10 minútach budete mať mrazené šťavnaté koktaily.
  • Ušetrite čas a prežite zdravší životný štýl hodením obľúbeného mrazeného ovocia. Vyrábajte mimoriadne chutné čerstvé ovocné nápoje, ktoré sa za pár sekúnd roztopia v ústach!
  • Jednoduché použitie a čistenie


Nebolo by úžasné piť sa kedykoľvek, keď sa so svojím strojom na výrobu kokteilov budete cítiť ako doma?30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Stroj Margarita

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty

Štítky: Margarita, rozdrviť, stroj, ľad, studený, piť