RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Sifónový kávovar
-50%

Ak ste odhodlaný fanúšik kávy a domáci barista, nepochybne ste počuli o sifónových kávovaroch .   V skutočnosti je káva, ktorá sa vyrába pomocou sifónového sládka, ťažko poraziť a práve teraz je vo svete domáceho varenia masívne na trende.
Výroba piva pomocou kávovaru sifónom vyžaduje úsilie a primeranú opatrnosť, ale proces vákuového varenia je tak zábavný a uspokojivý, môže sa stať vaším ďalším veľkým dobrodružstvom.

Čo je teda sifónový kávovar?

Sifónový kávovar je zaujímavá vec, ktorá vyzerá ako niečo zo školského chemického laboratória, ktoré ste si všimli na pulte v niekoľkých super trendových kaviarňach.

Sifónový kávovar je systém s úplným ponorením do varu. Prvá komora systému využíva priamy zdroj tepla na vytvorenie vákua (sifónu) v jednej komore vytlačením vody smerom nahor a do druhej komory. Horúca voda máčie kávovú usadeninu a varná zmes potom odteká späť do spodnej komory.


A čo je na tomto systéme také zvláštne? Metóda tvorby má štyri hlavné prvky, vďaka ktorým je jedinečná.

Úplné ponorenie

Ako možno viete, úplné ponorenie znamená, že mletá káva a všetka voda v systéme sú počas celého procesu varenia v kontakte. Úplné ponorenie máčania zvyčajne vytvára ľahkú, jasnejšiu ochutenú varenú kávu.

Vákuum

Akonáhle sa vaše kávové usadeniny na chvíľu ponoria do horúcej vody, vákuum vytvorené v dolnej komore vtiahne tekutinu bohatú na kávu späť cez filter systému. Táto metóda účinne zachytáva všetky zvyšné rozpustné látky (a príchuť) z mletej kávy.

Výsledkom bude šálka kávy, ktorá je príjemne čistá v aróme a nesie každú vôňu chuti z vášho preferovaného mletia.

Stále teplo

Na rozdiel od iných spôsobov výroby piva, ktoré vyžadujú naliatie predhriatej vody na pôdu, sa sifónový kávovar nepretržite zohrieva.

Ako viete, teplota je zásadným prvkom kvality piva. Konzistentný zdroj tepla vám poskytuje omnoho väčšiu kontrolu nad kvalitou a chuťou hotového piva.

estetika

Ok, teraz, prísne vzaté, vzhľad tohto zariadenia nie je pre výsledok nevyhnutný. Musíte však uznať, že vystavenie jedného z týchto zlých chlapcov vo vašej kuchyni určite zaujme vašich hostí.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Sifónový kávovar

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty

Štítky: Sifón, káva, kávovar, aróma, kofeín