RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Pomalý varič
-50%

Sú nevyhnutnou kuchynskou pomôckou pre každého človeka. Je to vynikajúci spôsob, ako uvariť zdravé jedlo, keď pracujete celý deň. Predstavte si, že všetko, čo musíte urobiť, je vložiť prísady do sporáka a po návrate budete mať pekné a teplé jedlo.


Výhody pomalého sporáka


  • Pomalé hrnce zvyčajne umožňujú jednostupňovú prípravu. Umiestnenie všetkých ingrediencií do pomalého hrnca šetrí čas na prípravu a znižuje čistenie.
  • Sú užitočné počas celého roka. Prichádza z chladného zimného dňa, aróma horúcej polievky je vítaná. Pomalé sporáky dobre fungujú aj pre letné použitie; nevykurujú kuchyňu tak, ako by mohla rúra.
  • Pomalý sporák zvýrazňuje chuť potravín. V pomalom variči sa dá variť široká škála jedál, medzi ktoré patria polievky, dusené mäso a dusené jedlá.
  • Spotrebuje menej elektriny ako rúra.
  • Môžete použiť lacnejšie kúsky mäsa, ktoré by bolo zvyčajne ťažké žuť. Pomalé varenie rozpadá tieto inak nežiaduce kúsky, takže sú delikátne a jemné.   Okrem toho spôsob, akým pomalé sporáky fungujú, umožňuje, aby príchute a koreniny boli zjemnené a roztavené, čo môže dať gurmánskej chuti inak základné jedlo. Je to ľahký spôsob, ako lacnejšie a zdravé jedlo chutiť úžasne.
  • Vysoké teploty a teploty spôsobujú jedlu dve veci: rozkladajú ich živiny (antioxidanty, vitamíny a minerály) a vytvárajú nezdravé chemické zlúčeniny, ktoré súvisia s cukrovkou, Alzheimerovou chorobou a obličkovými komplikáciami. Varenie pri nízkej teplote alebo teplote umožňuje potravinám udržať si svoje živiny a nebezpečné chemikálie sa nevyrábajú. Pomalé varenie tiež pekne zachováva čerstvosť a chuť jedál. Vaše jedlo sa neprepáli ani nespáli.

Tento pomalý sporák dokáže variť tri rôzne jedlá alebo komponenty jedla a udržiavať ich v teple tak dlho, ako je potrebné. Je ideálny pre rodinu alebo keď sa rozhodnete na veľkú večeru.


30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Pomalý varič

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty

Štítky: triple. pomalý sporák, večera, rýchly, chutný