RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Sporák Sous Vide
-50%

Sous vide znamená „vo vákuu“ vo francúzštine a tento výraz sa vzťahuje na proces varenia jedla vo vodnom kúpeli s kontrolovanou teplotou. V zásade je mäso, vajcia a zelenina zapečatené vo vzduchotesnom vakuovom vaku, ktorý sa ponechá v presne zahriatom hrnci s vodou dlhšie ako je obvyklé obdobie varenia. Varené jedlo Sous vide bolo kedysi niečo, čo ste našli iba v reštauráciách, ale vďaka inovatívnym novým výrobkom môžete mať takúto kvalitnú varenie priamo doma .


Živiny obsiahnuté v potravinách sa ľahko strácajú pri teplotách v rozmedzí 70 - 85 ° C. Sous videom varíte jedlo pri nižšej teplote a dlhšom čase, čím udržujete všetky živiny bez toho, aby ste ich zničili. Presné varenie vám umožní dosiahnuť výsledky, ktoré nie je možné dosiahnuť iným spôsobom pečenia. Ideálne pre zeleninu, mäso, ovocie, syr a oveľa viac.  


Jednoduchý dizajn Jednoduchá obsluha: Presný sporák jednoducho pripevnite k akejkoľvek nádobe, pridajte vodu, kvapnite požadované jedlo do zapečateného vrecka. Začnite variť stlačením tlačidla na zariadení.

Extrémne tichý: Táto nízka hlučnosť vďaka konštantnej cirkulácii vody o 360 ° udržuje teplotu vody v celom varnom kúpeli rovnomerne a zabezpečuje rovnomerné varenie jednotlivých porcií jedla.


Táto metóda vyžaduje menšie čistenie: pri varení videom je veľmi málo. Voda, ktorá drží ponorné obehové čerpadlo, sa nemusí vymývať a voda sa môže znova použiť, takže všetko, čo musíte urobiť, je vyhodiť plastový sáčok, do ktorého bolo jedlo zapečatené. umývanie tejto panvice


Perfektné výsledky: Presné varenie vám umožní dosiahnuť výsledky, ktoré nie je možné dosiahnuť iným spôsobom pečenia. Nie Suché hrany a žiadne zriedkavé stredy. Džúsy a príchute neuniknú. Jedlo vyjde dokonale vlhké a jemné. Nepretržitá regulácia teploty poskytuje spoľahlivé a konzistentné výsledky zakaždým. Perfektné, ak ste novým používateľom sous vide alebo hľadáte ďalší sporák, ktorý by sa dal pridať do vášho arzenálu.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Sporák Sous Vide

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty

Štítky: vákuum, chutné, jedlo, steaky, mäso