RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Stroj na výrobu sójového mlieka
-50%
Mandľové alebo sójové mlieko je výživný nízkokalorický nápoj, ktorý sa stal veľmi populárnym. Vyrába sa mletím mandlí, ich zmiešaním s vodou a následnou filtráciou zmesi, čím sa získa produkt, ktorý vyzerá podobne ako mlieko a má orechovú príchuť. Zvyčajne sa do neho pridávajú ďalšie živiny, ako je vápnik, riboflavín, vitamín E a vitamín D, aby sa zvýšil jeho výživový obsah. Je to skvelé pre tých, ktorí nemôžu alebo sa rozhodnú nepiť kravské mlieko, ako aj pre ľudí, ktorí majú radi chuť.

  • Mandľové mlieko je oveľa menej kalórií ako kravské mlieko. Niektorí ľudia to považujú za mätúce, pretože je známe, že mandle majú vysoký obsah kalórií a tukov. Avšak v dôsledku spôsobu spracovania mandľového mlieka je v konečnom výrobku prítomná iba veľmi malá časť mandlí.

  • Je ideálny pre ľudí, ktorí majú intoleranciu laktózy. Je to spôsobené nedostatkom laktázy, enzýmu, ktorý je zodpovedný za rozklad laktózy na stráviteľnejšiu formu. Tento nedostatok môže byť spôsobený genetikou, starnutím alebo určitými zdravotnými problémami

  • Niektorí ľudia sa rozhodli vyhnúť sa mliečnemu mlieku ako náboženskému, zdravému, environmentálnemu alebo životnému štýlu, napríklad vegánstvu. Pretože mandľové mlieko je úplne rastlinné, je vhodné pre všetky tieto skupiny a môže sa používať namiesto mliečneho mlieka samostatne alebo v akomkoľvek recepte.

Ručne vyrábané mandľové mlieko môže byť chutné, ale špinavé. Po zmiešaní nasiaknutých mandlí a vody sa musí výsledná vláknitá zmes najmenej dvakrát prepláchnuť. Tento proces, ktorý zvyčajne zahŕňa filter, je chaotický a časovo náročný. Naše zariadenie zjednoduší proces prípravy mandľového mlieka doma.

Tento stroj na výrobu sójového mlieka je vysoko výkonný ponorný mixér a sitko v jednom. Namočené matice idú do kovového koša , kde sa nachádza skutočný motor a čepeľ. Džbán je potom naplnený vodou a jednodotykové tlačidlo primiešava mandle dostatočne rýchlo, aby vytlačilo krémovú tekutinu z mandlí a udržalo dužinu vo vnútri. Výsledkom je mandľové mlieko, ktoré môžete piť okamžite, nie je potrebné žiadne namáhanie.
Prístroj vytvorí záblesk veľkého množstva mandľového alebo sójového mlieka. Výsledné mandľové mlieko bude v porovnaní s kúpeným v obchode svet od seba. Bude mať krémový pocit v ústach a chutí rovnako ako orechy, ktoré ste použili, a všetko bude iba zlomkom ceny, ktorú kúpil mandľový mlieko v obchode.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Stroj na výrobu sójového mlieka

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty

Štítky: Sója, mlieko, orechy, mandle,