RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
RÝCHLE DORUČENIE – do 1 - 4 dní. Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. x
Vŕtačka na zeleninu
-50%

Vychutnajte si rýchlo a ľahko všetky svoje obľúbené ovocie a zeleninu, aby ste mohli vyrobiť exotické dezerty alebo plnú zeleninu bez problémov!

  Vŕtačka na zeleninu   je perfektný kuchynský prístroj pre všetky vaše potreby v oblasti prípravy jedla a zdobenia jedál a je malý, takže sa pekne zmestí do akejkoľvek zásuvky. Používanie vŕtačky Veggie je rýchlejšie a ľahšie ako rezanie šalátu. Vypláchnite si zeleninu a ovocie jednoduchým otočením zápästia. Nie je potrebná žiadna sila a pretože si nevyžaduje batérie ani elektrinu, regulujete rýchlosť, takže je použitie úplne bezpečné. Čepele sú vyrobené z plastu nezávadného pre potraviny FDA, nie z kovu, takže nehrozí porezanie alebo modriny. Je to také bezpečné, že ho môžu používať aj malé deti!

Použite prázdne ovocie a zeleninu na výrobu delikátnych dezertov alebo impozantného hlavného jedla, ale nevyhadzovanú hmotu nevyhadzujte! Používa sa na prípravu omeliet, vypchávky, ovocných koláčov, zemiakových placiek, omáčky, zeleninovej lievance alebo dokonca spletených hranoliek.   Nič nie je zbytočné!

  • s   4 rôzne   veľkosť, vymeniteľné vŕtacie hlavy, môžete zalepiť a vyhĺbiť všetky druhy ovocia a zeleniny pre tento lahodný plnený zeleninový recept!
  • Duté baklažány, cibuľu, mrkvu, cukinu, paradajky, uhorky, papriku, jablká a ešte oveľa viac!
  • Ľahko sa skladuje, ľahko sa čistí - bezpečné do umývačky riadu

S   Vŕtačka na zeleninu   môžete pripraviť krásne, pestré a vzrušujúce jedlá, ktoré sú zdravé a bohaté na vitamíny!

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Chceme, aby ste boli na 100% spokojní so všetkým, čo si kúpite. Ak nebudete so svojou kúpou celom spokojní, vrátime vám celú sumu alebo tovar vymeníme.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

           

Vŕtačka na zeleninu

  • Akcia platná do
  •   Obmedzený počet kusov ZOSTÁVA IBA

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma.


DOPRAVA JE ZADARMO

Pri objednávkach nad 25 € doručenie zdarma. Cena už obsahuje všetky dane vrátane DPH. Tovar vám doručíme domov 1-4 dni po zadaní objednávky na týchto webových stránkach.

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ s produktom nie ste spokojní, vráťte ho a my vám vrátime peniaze - bez kladenia otázok.

SPÔSOB PLATBY

Tovar zaplatíte pri preberaní zásielky – nič neplatíte dopredu.

Súvisiace produkty